Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Magic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 320 x 480
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC Magic stara się przekonać swoich użytkowników, że Android połączony z mocną specyfikacją to idealna baza na budowę rewelacyjnego smartphone'a. Procesor o zegarze 528 MHz wraz z 288 MB pamięci RAM zapewniają bardzo dobra wydajność.

Standardowo wgrany Android 1.5 nie jest najnowszą wersją systemu, ale również dla niego powstają gry, motywy i aplikacje. HTC Magic może być również zaktualizowany do nowszej wersji Androida. Telefon wyposażono w dotykowy ekran LCD o rozdzielczości  320 x 480 pikseli zdolny wyświetlać 65 tys. kolorów.

Dodatki internetowe są najważniejszym punktem HTC Magic – urządzenie posiada zarówno WiFi, jak i szybkie łącze HSDPA. W miejscach pozbawionych hot-spotów oraz sygnału UMTS można korzystać z transmisji GPRS oraz EDGE. Do komunikacji z akcesoriami i innymi telefonami wykorzystujemy Bluetooth. Aparat fotograficzny z funkcją nagrywania wideo ma rozdzielczość 3,15 mpix. Pamięć wewnętrzna telefonu to 512 MB i można ją rozszerzyć kartą microSD.

Akumulator, ze względu na duży pobór prądu przez ekran i podzespoły jest bardzo pojemny. Bateria litowo-jonowa gromadzi aż 1340 mAh i pozwala nawet na 7 godzin rozmów. Opinie o długości pracy HTC Magic podczas surfowania z Internetu i korzystania z GPS-u są jednak mniej optymistyczne – urządzenie będzie trzeba ładować nawet co dwa dni.  Czas pracy w stanie czuwania to jednak 420 godzin, więc spokojnie użytkowany  tajwański aparat będzie w stanie działać bardzo długo.