Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) M600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Wydany na rynek w 2006 roku Orange SPV M600 (sprzedawany również jako HTC Prophet) był przykładem smartphone'a ze średniej półki cenowej. Urządzenie nie posiadało tak mocnego procesora jak inne modele SPV (np. M5000) - zamiast układu Intela, zdecydowano się zainstalować tańsze rozwiązanie Texas Instruments OMAP 850 o taktowaniu 195 MHz. Nie oszczędzano na szczęście na ekranie, który podobnie jak w innych modelach z tego okresu charakteryzowało się przekątną 2,8 cala i rozdzielczością 240 x 320 pikseli. Telefon działał na nowoczesnym wówczas Microsoft Windows Mobile 5.0 i pracował w sieciach GSM.

Następca Orange SPV M500 ma zwartą sylwetkę, estetyczny wygląd i dość małe wymiary – 59.3 x 108.8 x 18.4 mm. Dzięki niskiej wadze (148 g) może być łatwo przenoszony w kieszeni, a długotrwałe korzystanie nie powoduje zmęczenia rąk.

Dodatki w HTC (SPV) M600 mógłby zawstydzić nie jeden nowszy model telefonu sprzedawany na dzisiejszym rynku – urządzenie wyposażono chociażby w WiFi. Pamięć wewnętrzną (ok. 47 MB) można rozszerzyć dzięki zastosowaniu kart pamięci MMC, SD, SDIO. Ta sposobność może się przydać, gdyż poza przechowywaniem np. plików muzycznych, być może zechcemy pobrać jakieś motywy i aplikacje dla HTC (SPV) M600. Windows Mobile 5.0 zapewnia spory asortyment różnego rodzaju oprogramowania.

Opinie o HTC (SPV) M600 są na ogół pozytywne – użytkownicy chwalą sobie mnogość opcji i solidność zastosowanych materiałów. Najpoważniejszym zarzutem jest wolny procesor, który spowalnia działanie systemu operacyjnego.