Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) M5000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 640 x 480
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  

Opis

Tajwańskie HTC w 2005 roku zaprezentowały nowego smartphone'a opartego na wówczas topowym systemie operacyjnym – Microsoft Windows Mobile 5.0. Telefon należał do grona bardzo zaawansowanych urządzeń pracujących w standardzie GSM i UMTS. W momencie debiutu duże wrażenie robił ogromny ekran o wielkości 3,6 cala i rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Wewnątrz obudowy odnaleźć można było szybki procesor (520 MHz) zaprojektowany przez Intela. Mnogość opcji i funkcjonalność zagwarantowały HTC (SPV) M5000 bardzo dobre opinie.

HTC (SPV) M5000 jest przykładem telefonu, który z poręcznością ma niewiele wspólnego. Jego wymiary (132,00 x 79,00 x 22,00 mm) nie są może szczególnie odstraszające, jednak waga ok. 285 gramów, to ciężar dwóch średniej jakości telefonów z dotykowym wyświetlaczem. Przyczyną dużej masy jest nie tylko ekran, ale również klawiatura QWERTY. Urządzenie można łatwo rozłożyć, co przeistacza go w maluteńkiego netbooka.

Wrażenie robi również bateria o pojemności aż 1620 mAh. Tak duży akumulator był koniecznością – duży ekran TFT pobierał ogromne ilości energii jak na urządzenie mobilne. W pełni naładowana bateria pozwalała na około 4 godziny rozmów oraz tydzień czuwania.

Dodatki w HTC (SPV) M5000 robią piorunujące wrażenie biorąc pod uwagę datę premiery. Telefon posiada dwie kamery umożliwiające telekonferencje, WiFi, Bluetooth, odtwarzacz muzyczny i wideo. Co więcej – motywy i aplikacje można łatwo instalować w pamięci HTC (SPV) M5000, która została ustalona na poziomie 44 MB.