Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) M500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

SPV M500 to urządzenie przygotowane przez renomowanego tajwańskiego producenta HTC specjalnie dla operatora telekomunikacyjnego Orange. Telefon był sprzedawany na niektórych rynkach również jako HTC Magician oraz QTEK S100.

Telefon ma dość klasyczną budowę – niemal całą przestrzeń przedniego panelu wypełnia 2,8 calowy ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli wyświetlający ok. 65 tys. kolorów. Zadowalający czas pracy zapewnia bateria o pojemności 1200 mAh.

Urządzenie pracuje na niezbyt popularnym Windows Mobile 2003 Second Edition, którego premiera miała miejsce już w 2004 roku. Mimo, że oprogramowanie dziś jest przestarzałe, to opinie o płynności działania HTC (SPV) M500 są dobre. Wszystko to za sprawą szybkiego procesora Intel XScale taktowanego na 416 MHz. Pamięci RAM nie ma co prawda zbyt wiele (64 MB), jednak biorąc pod uwagę datę premiery urządzenia, ciężko mieć zastrzeżenia do płynności wykonywania operacji.

Dodatki to bez wątpienia mocna strona HTC (SPV) M500 – urządzenie wyposażono m.in. w aparat cyfrowy 1,3 mpix, slot na kartę pamięci SD oraz Bluetooth. Komunikacja z telefonem możliwa jest dzięki połączeniu USB.

HTC (SPV) M500 to przykład smartphone’a, który posiada pakiet biurowy, Windows Media Player, program do przeglądania Internetu (niestety telefon nie ma modułu WiFi) oraz gry. Liczne motywy i aplikacje można pobierać i instalować na HTC (SPV) M500 bez większych kłopotów.