Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) M3000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  

Opis

HTC (SPV) M3000 to multimedialny telefon, którego premiera miała miejsce w 2005 roku. Z racji tego pracuje pod kontrolą niezbyt nowoczesnego Windows Mobile 5.0. Patrząc z perspektywy dnia premiery był to dość wydajny telefon posiadający wiele interesujących funkcji.

Do największych zalet opisywanego urządzenia zaliczyć można moduł WiFi pozwalający na korzystanie z Internetu np. z hot-spotów. Co więcej: pamięć wewnętrzna (128 MB) może być rozszerzona przez karty miniSD o pojemności do 4 GB. Otwarty charakter środowiska Windows spowodował, że bez problemu można napotkać motywy i aplikacje dedykowane temu urządzeniu. W menu zainstalowane odnaleźć można m.in. czytnik PDF-ów, Win Zipa oraz mobilne wersje programów z pakietu Office – PowerPoint, Excel i Word.

Kolejną, bez wątpienia, kluczową funkcjonalnością jest wysuwany panel z klawiaturą QWERTY pozwalający na wygodne surfowanie w Internecie i pisanie wiadomości tekstowych. Jest to o tyle ułatwione, że wyświetlacz ma aż 2,8 cala i potrafi wyświetlać obraz w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Dodatki jakie zainstalowano w HTC (SPV) M3000 to również Bluetooth, IRDA aparat (1,3 mpix z lamą błyskową typu LED).

Opinie o HTC (SPV) M3000 można uznać za dobre. Telefon charakteryzował się ogromem funkcji, które nawet dziś nie są standardem w telefonach. Do tego oprogramowanie Windowsa dawało szansę rozszerzania możliwości.