Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) M2000 (Blueangel)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC (SPV) M2000 (Blueangel) swoją premierę miał w grudniu 2004 i do tego czasu nie zrobił tak piorunującego wrażenia jak iPhone. Mimo tego urządzenie nadal ma grono fanów, którzy mimo wprowadzenia następców dla tego modelu, nadal z niego korzystają.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest duży, 3,5-calowy ekran działający w rozdzielczości 240 x 320 pikseli oraz klawiatura QWERTY. Telefon pracuje oparty na systemie Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition, który posiada spore możliwości konfiguracji. Właśnie dzięki temu motywy i aplikacje są tworzone dla HTC (SPV) M2000 (Blueangel). Dodatki przygotowane dla tego systemu do m.in. pakiet Office Mobile pozwalający na odczytywanie plików Worda, Excela i PowerPointa. Nad sprawnym działaniem systemu operacyjnego czuwa procesor Intel XScale PXA263 o taktowaniu 400 Mhz oraz 128 MB Ramu.

Wysuwana klawiatura QWERTY ułatwia pisanie SMS-ów oraz surfowanie z Internecie (m.in. przez WiFi), jednak możliwe jest także nawigowanie telefonem za pośrednictwem dotykowego ekranu. Niestety ciężko wystawiać dobre opinie o aparacie HTC (SPV) M2000 (Blueangel) – ma tylko rozdzielczość VGA (0,3 mpix) i nie pozwala na wykonywanie czytelnych zdjęć. Z racji dużej ilości funkcji i klawiatury QWERTY, prezentowany sprzęt jest dość pokaźnych rozmiarów - ma wymiary 71.6 x 125 x 18.7 mm oraz waży 212 gramów.