Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) M1500 (Alpine)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  

Opis

Na rynku smartphone’ów tajwańskie HTC od wielu lat kontroluje spory sektor rynku. Nic więc dziwnego, że wielu operator przebrandowuje ich modele tworząc telefony sieciowe. Jedynym z takich modeli jest SPV M1500 , znany również jako O2 XDA Iii i HTC Alpine.

Urządzenie zostało stworzone w oparciu o system operacyjny Windows Mobile 2003 SE działający pod kontrolą mocnych podzespołów - CPU (Intel XScale PXA272) taktowany jest na 520 Mhz, a pamięć RAM to aż 128 MB. Kilkudziesięciomegabajtową przestrzeń dyskową można rozszerzyć kartą pamięci MMC oraz SD.

Opinie o HTC (SPV) M1500 (Alpine) w momencie debiutu były pozytywne – użytkownicy chwalili duży wyświetlacz, doskonałą funkcjonalność oraz WiFi, które daje możliwość darmowego korzystania z Internetu w telefonie (za pośrednictwem hot-spotów). Dodatki w HTC (SPV) M1500 (Alpine) to nie tylko funkcje internetowe, ale również odtwarzacz muzyczny, gry, Bluetooth oraz dyktafon. W menu odnajdziemy również zestaw zminiaturyzowanych aplikacji znanych z pakietu Office – jest to m.in. Office, Word, Outlook, PowerPoint. Urządzenie radzi sobie również z odtworzeniem PDF-ów oraz plików typu zip.

Dziś aparat o rozdzielczości 1,3 mpix może sprawiać wrażenie przestarzałej konstrukcji, jednak telefon jako całość jest bardzo ciekawą propozycją dla każdego kto szuka taniego wielozadaniowego telefonu i nie przeszkadza mu korzystanie z rysika.