Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Hero

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 320 x 480
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC to jedna z najbardziej cenionych marek wśród miłośników wielozadaniowych telefonów. Jednym z najważniejszych modeli dla tajwańskiego producenta jest model Hero łączący dużą funkcjonalność i solidność wykonania z przystępną ceną.

Wyposażony w procesor Qualcomm taktowany na 528 MHz smartphone został sprzęgnięty z popularnym systemem operacyjnym Android, co gwarantuje dodatki w postaci aplikacji na najwyższym poziomie. Na Android Market można kupić wiele bestsellerowych gier, motywy i aplikacje, w tym także te znane z telefonów Apple iPhone np. Angry Birds. Do poruszania się po menu telefonów, podobnie jak u konkurencji z jabłkiem w logu, wykorzystujemy dotykowy ekran. Pracuje on w rozdzielczości 320 x 480 i ma przekątną 3,2 cala.

Lista funkcjonalności HTC jest imponująca – do surfowania w Internecie wykorzystamy zarówno WiFi jak i szybki protokół HSPA z prędkością pobierania do 7,2 Mb/s. Nie zabrakło również GPS-u oraz możliwości komunikacji się z innymi telefonami za pomocą Bluetooth. Konstruktorzy postarali się również dodanie aparatu mogącego spełniać rolę zamiennika cyfrówki. HTC Hero posiada kamerę z matrycą o rozdzielczości 5 mpix.

Bateria jest pojemna (1350 mAh), jednak mnogość opcji z pewnością nie sprzyja długowiecznej pracy. Ogólnie opinie na jej temat nie są jednak złe. HTC Hero jest oceniany jako telefon bardzo dobry, gwarantujący doskonałą funkcjonalność wspartą bardzo wydajnym systemem operacyjnym Android.