Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) HD2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 480 x 800
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Wyposażony w system Windows Mobile 6.5 telefon HTC HD2 jest przykładem ergonomicznie zaprojektowanego urządzenia zapewniającego łatwy dostęp do sieci. Jak każdy porządny smartphone, również ten model posiada szybki procesor (1 GHz) i aż 448 MB Ramu. Dzięki temu jego wydajność jest bardzo wysoka – nie ma problemu zarówno z buszowaniem w sieci, jak i obsługą różnego rodzaju aplikacji.

System widżetów zapewnia łatwy dostęp do portali społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube) oraz wiadomości ze świata. System zarządzania tymi aplikacjami jest rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze – można je usuwać, dodawać i pobierać nowe. Motywy i aplikacje do HTC HD2 są powszechnie wytwarzane przez różnych fanów telefonu i profesjonalne firmy developingowe.

Pamięć telefonu może być rozszerzona do 32 GB, dzięki czemu z opisywanego HTC łatwo zrobić multimedialny kombajn mogący służyć jako odtwarzacz muzyki (m.in. mp3, vaw, ogg) oraz filmów (3gp, mp4, wmv). Do pełni szczęścia zabrakło tylko odtwarzania divix-ów oraz klipów rmvb. Na karcie pamięci przechowywać można również tysiące zdjęć wykonane za pośrednictwem aparatu o rozdzielczości 5 mpix. Podczas fotografowania w trudnych warunkach użytkownik może korzystać z lampy błyskowej typu LED. Ponadto oprogramowanie HTC kontroluje ostrość fotografii.

Opinie o HTC HD2 są bardzo pozytywne – użytkownicy chwalą zarówno solidność wykonania jak i mnogość funkcji. Do minusów można zaliczyć niewielką kartę pamięci wewnętrzną oraz baterię.