Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) E650

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Tajwańska firma HTC specjalnie dla Orange przygotowuje multimedialne telefony. Jednym z takich produktów jest HTC (SPV) E650 działający pod kontrolą Windows Mobile 6.0. Z obsługą dość rozbudowanego systemu operacyjnego poradzić musi sobie niezbyt wydajny procesor marki Texas Instruments taktowany na 201 MHz.

HTC produkuje dziś telefony z dużymi ekranami dotykowymi, jednak w 2007 roku wytwarzało również urządzenia o klasycznej konstrukcji – ekran pełni funkcję informacyjną, a wprowadzanie tekstu i poruszanie się po menu odbywa się za pomocą klawiatury i trackpada. Poza standardową klawiaturą, HTC zdecydowało się na przygotowanie wysuwanego panelu QWERTY, który zapewnia zwiększoną wygodę przy pisania smsów, e-maili oraz surfowaniu w Internecie. Dzięki WiFi surfowanie w Internecie nie musi obciążać naszego rachunku telefonicznego. System operacyjny jest podatny na zmiany, więc można wgrywać motywy i aplikacje. Dodatki do HTC (SPV) E650 są łatwo dostępne, a wbudowaną pamięć (ok. 50 mb) można rozszerzyć kartą microSD.

Telefon pracuje tylko w standardzie GSM, a dzięki dość pojemnej baterii (litowo-polimerowa 1050 mAh) może pracować nawet przez tydzień w stanie czuwania. Czas rozmów jest szacowany na ok. 300 minut.

Opinie o HTC(SPV) E650 są pozytywne – nie jest to co prawda urządzenie posiadające wszystkie niezbędne dziś opcje, jednak patrząc na stosunek ceny do jakości, bez wątpienia jawi się jako ciekawa alternatywa dla innych młodzieżowych telefonów z klawiaturą QWERTY.