Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) E610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis


HTC (SPV) E610 znany również jako Orange SPV-E610 nie szokuje swoją stylistyką – jego projekt stylistyczny został uzależniony od wygody użytkowania. Telefon posiada sprzętową klawiaturę QWERTY, która nie jest wysuwana w formie panelu, ale stanowi jedyną możliwość wprowadzenia tekstu. Urządzenie nie posiada małej klawiatury alfanumerycznej.


Stosunkowo płynne działanie sprzętu zapewnia procesor Texas Instruments OMAP V1030 taktowany na 260 MHz oraz 64 MB pamięci RAM. Nie jest to co prawda specyfikacja znana najnowszych smartphone'ów, ale jak na konstrukcję z 2008 roku, okazuje się w pełni wystarczająca. HTC (SPV) E610 nie należał przecież do grona najdroższych telefonów tej marki.


Dodatki internetowe w HTC (SPV) E610 nie zostały tak rozwinięte jak w innych modelach tej firmy np. wydanym w podobnym czasie HTC Dream. Urządzenie może łączyć się z siecią tylko za pośrednictwem GRPS-u i technologii EDGE. Najbardziej doskwiera fakt braku posiadania złącza WiFi oraz UTMS-u.


Microsoft Windows Mobile 5.0 for Smartphone to popularny system działający na wielu urządzeniach HTC, Samsunga oraz innych producentów. Dość duża popularność tego systemu pozwala doinstalowanie różnych dodatków takich jak gry, motywy i aplikacje. Opinie o HTC (SPV) E610 nie są tak hurraoptymistyczne jak innych telefonów tego producenta, jednak jest to przykład telefonu zaprojektowanego z myślą o średniozamożnym użytkowniku.