Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Desire

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 480 x 800
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC Desire to jeden z ciekawszych telefonów opartych na systemie Android 2.1. Jego plusem jest dobrej jakości, a zarazem spory wyświetlacz (3,7 cala, 480 x 800 pikseli) oraz wysoka funkcjonalność, którą gwarantuje mocny procesor taktowany na 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM.

Opinie o HTC Desire są bardzo pozytywne – szczególnie pod względem funkcjonalności i multimediów. Telefon charakteryzuje się ponadprzeciętnymi funkcjami internetowymi. Do łączenia się z globalną siecią można wykorzystać zarówno WiFi jak i szybki internet technologii 3G (do 7,2 mb/s). Dzięki specjalnym widgetom w HTC łatwo można zalogować korzystać z Twittera, poczty e-mail, sprawdzić pogodę czy przeczytać najnowsze wiadomości. Komplet multimedialnych funkcji uzupełnia Radio FM, odtwarzacz muzyczny (z gniazdem 3,5 mm) oraz aparat cyfrowy 5 mpix. Kamera posiada możliwość nagrywania materiału w jakości HD (720p), a pamięć telefonu można rozszerzyć za pomocą karty pamięci do 32 GB.

Dodatki do HTC Desire można w prosty sposób pobierać na Android Market. W ofercie dla tego telefonu odnajdziemy ogromne ilości gier, motywy i aplikacje. Dzięki bogactwo asortymentu HTC Desire jest urządzeniem, które łatwo skonfigurować wedle własnych preferencji.

Na papierze bateria litowo-jonowa o pojemności 1400 mAh wydaje się być odpowiednia dla tego typu telefonu, jednak wielu użytkowników narzeka na długość działania akumulatora. Podczas korzystania z podstawowych funkcji urządzenia można liczyć, że HTC Desire będzie pracować przez kilka dni, jednak korzystając z Internetu można oczekiwać że bateria wytrzyma znacznie mniej.