Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) C550

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

HTC (SPV) C550 to przykład klasycznego telefonu z klawiaturą alfanumeryczną i bez panelu dotykowego, co jak na tajwańską firmę HTC, która zaprojektowała ten model dla Orange, jest rozwiązaniem niezbyt często spotykanym.

Procesor o taktowaniu 200 MHz nie zapewnia zdumiewająco szybkiej pracy, tym bardziej że urządzenie pracuje w oparciu o dość rozbudowany system Windows Mobile 2003 SE. Prędkość działania może pogorszyć się gdy zwiększy się ilość programów. Motywy i aplikacje dzięki otwartości systemu operacyjnego można bez przeszkód instalować na HTC (SPV) C550. Wbudowaną pamięć 64 MB można rozszerzyć kartą miniSD, więc miejsca wystarczy zarówno na dodatki dla systemu jak i pliki dźwiękowe oraz filmiki.

Warto wspomnieć, że urządzenie posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 megapiksela, co nie jest wynikiem rewelacyjnym, jednak w ostateczności HTC (SPV) C550 może posłużyć jako urządzenie do wykonania poglądowej fotografii jakiejś rzeczy. Urządzenie posiada również funkcję nagrywania wideo, jednak tylko w rozdzielczości 176 x 144 pikseli, więc klipy nie są zbyt czytelne.

HTC (SPV) C550 mimo swoich braków (np. WiFi) posiada dobre opinie. Użytkownicy chwalą solidność wykonania urządzenia. Niestety – w Polsce nie jest on bardzo popularny i na rynku wtórnym nie ma dużego wyboru.