Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T68

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 80 x 101
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Ericsson T68 to najnowszy telefon tego producenta, który został wprowadzony na rynek w roku 2001 tuż przed fuzją dwóch światowych koncernów, Sony oraz Ericssona. Zaawansowany technicznie, nie wielki a zarazem lekki model wyposażony był w kolorowy wyświetlacz oraz mnóstwo niezbędnych funkcji. Prześledźmy historię telefonu Ericsson T68 jego opis oraz możliwości.

Przede wszystkim o czym należy wspomnieć, to przełom – Ericsson posiada w końcu kolorowy ekran i to o całkiem przyzwoitych parametrach – 256 tys. kolorów nasycenia. W telefonie znajdziemy jeszcze wygodniejszą przeglądarkę XHTML do surfowania po Internecie w oparciu o połączenie GPRS oraz HSCSD. Łącze Bluetooth oraz IRDA służyły do bezprzewodowej transmisji danych na małe odległości pomiędzy lokalnymi urządzeniami. Wbudowana polifonia tworzyła nowy wymiar dźwięku i powiadomień w T68. Dodatkowo w telefonie nie zabrakło klienta email, mmsów, wygaszaczy, tapet, wybierania głosowego, dyktafonu oraz szeregu funkcji biurowych. Telefon Ericsson T68 dostawał dobre opinie i uznawany był za jeden z najlepszych produktów Ericssona. Niestety cena telefonu Ericsson T68 nie jest na dzień dzisiejszy możliwa do oszacowania.

Motywy na Ericssona T68 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Ericssona T68. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Ericssona T68. Zapraszamy