Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T66

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 65 x 101
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Ericsson T66  to telefon zaawansowany technicznie, prosty w obsłudze o nie nagannym wyglądzie, który był wyposażonym w wiele ciekawych i nowoczesnych jak na 2001 rok wprowadzenia funkcji. Prześledźmy krótki opis aparatu Ericsson T66  jego możliwości oraz listę zalet.

Model T66  to kolejny innowacyjny pomysł koncernu Ericsson. Należy pamiętać, że modele te były jednymi z ostatnich przed wielką fuzją dwóch korporacji Sony oraz Ericssona. W tej wersji zastosowano baterię li-Ion o nieco mniejszej pojemności niż w modelu T65, która wg danych producenta potrafiła wytrzymać do 6 dni w trybie czuwania. Dodatkowo model ten posiadał przeglądarkę WAP z której można było korzystać w oparciu o połączenie HSCSD. Wybieranie głosowe oraz szereg funkcji biznesowych były już standardem w tego typu modelach. Użytkownicy Ericssona T66  nadawali mu opinie ciekawego modelu o dużych możliwościach i prostej i nie skomplikowanej obsłudze. Na chwilę obecną cena aparatu Ericsson T66  nie jest znana.

Motywy na Ericssona T66  nie istniały, były dostępne tylko wygaszacze ekranu. Gry na Ericssona T66  owszem były, jednak należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T66  stanowiły klasyczne dźwięki monofoniczne z możliwością skomponowania nowych.