Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 67 x 106
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Propozycja zaawansowanego technicznie modelu prostego w obsłudze o nie nagannym wyglądzie odnosi się właśnie do Ericsson T65 który był telefonem wyposażonym w wiele ciekawych i nowoczesnych jak na 2001 rok wprowadzenia funkcji. Prześledźmy krótki opis aparatu Ericsson T65 jego możliwości oraz listę zalet.

Model T65 to kolejny innowacyjny pomysł koncernu Ericsson. Należy pamiętać, że modele te były jednymi z ostatnich przed wielką fuzją dwóch korporacji Sony oraz Ericssona. Stąd też patrząc na wersje T65 wielu z nas widzi już popularne modele Sony Ericssona, kształtem, liniami, stylem oraz układem klawiszy bardzo przypominające T65. W tej wersji zastosowano baterię li-Ion o całkiem sporej pojemności, która wg danych producenta potrafiła wytrzymać do 12 dni w trybie czuwania. Dodatkowo model ten posiadał przeglądarkę WAP w oparciu o połączenie GPRS, HSCSD. Nowością był klient email obsługujący pop3 oraz imap4. Wybieranie głosowe oraz szereg funkcji biznesowych były już standardem w tego typu modelach. Użytkownicy Ericssona T65 nadawali mu opinie ciekawego modelu o dużych możliwościach i prostej i nie skomplikowanej obsłudze. Na chwilę obecną cena aparatu Ericsson T65 nie jest znana.

Motywy na Ericssona T65 nie istniały, były dostępne tylko wygaszacze ekranu. Gry na Ericssona T65 owszem były, jednak należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T65 stanowiły klasyczne dźwięki monofoniczne.