Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T39m

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Ericsson T39m to kolejny telefon z serii popularnych, płaskich i prestiżowych modeli z klapką koncernu Ericsson. Dzięki zastosowaniu większości funkcji jakie były w tych latach dostępne a zarazem nie wielkiej wadze telefon ten był bardzo funkcjonalnym aparatem kierowanym raczej do biznesmenów. Prześledźmy cechy telefonu Ericsson T39m jego opis oraz najważniejsze funkcje.


Model T39m był naszpikowany po brzegi funkcjami komunikacyjnymi. Wyposażono go w możliwość trójzakresowe pracy, przeglądarkę WAP na której można było przeglądać strony w oparciu o połączenie GPRS lub HSCSD. Dodatkowo do przesyłania danych na mniejsze odległości służył moduł Bluetooth oraz także port podczerwieni. W T39m znajdowała się również funkcja obsługi EMS i słownik T9, który usprawniał tworzenie krótkiej korespondencji. Wybierania głosowe to już standard w tych modelach jednak nowością jest dyktafon. Z funkcji biurowych można dodać jeszcze kalendarz z kalkulatorem oraz zegarek z alarmem. Jednym słowem wszechstronny i elegancki to opinie jakie otrzymywał telefon Ericsson T39m od swoich użytkowników. Na dzień dzisiejszy wartość aparatu Ericsson T39m oraz jego cena nie są znane.


Motywy na Ericssona T39m nie istniały, były dostępne tylko wygaszacze ekranu. Gry na Ericssona T39m owszem były, jednak należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T39m stanowiły klasyczne dźwięki monofoniczne.