Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T36

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

                 Ericsson T36 to model telefonu koncerny Ericssona mniej popularny  na Europejskich rynkach. T36 można traktować jako ulepszoną wersję T28s.W prawdzie wyglądał i ważył niemal tak samo teraz już pracuje w trzech zakresach i jest w pełni komunikacyjną platformą wykorzystującą Bluetooth oraz IrDA do bezprzewodowego przesyłania danych. Prześledźmy możliwości telefonu Ericsson T36 jego opis oraz najważniejsze funkcje.


Mała, poręczna, lekka i funkcjonalna wersja T36 wyposażona była we wszystkie niezbędne funkcje jakie powinien posiadać telefon w tych latach jednak nie funkcję były takie wyjątkowe a styl i jakość używania tego modelu podobnie jak wersji T28s. Zdecydowanie można go nazwać aparatem biznesowym, 3 liniowy wyświetlacz z wyraźnym podświetleniem, solidna gruba antena oraz aktywna klapka to tylko nie, które zalety T36. Zastosowana bateria litowo polimerowa o pojemności 600 mAh wytrzymywała około 200h ale zawsze można to było sprawdzić dzięki suwakowi znajdującemu się na lewym boku telefonu. Z najważniejszych funkcji to wybieranie głosowe, bluetooth, irda, wap, hscsd, słownik T9, zegarek, alarm, kalkulator oraz gry. Model posiadał dwa rodzaje baterii, płaską oraz wypukła ze zwiększoną pojemnością. Ericsson T36 otrzymywał opinie aparatu stylowego, lekkiego i funkcjonalnego. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Ericsson T36 oraz jego cena są w zasadzie nie możliwe do oszacowania.


Motywy na Ericssona T36 nie istniały. Gry na Ericssona T36 owszem były, jednak należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T36 stanowiły klasyczne dźwięki monofoniczne.