Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T29s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Ericsson T29s to seria telefonów, które były jednymi z najbardziej popularnych modeli Ericssona. Nie da się ukryć, że jest to kolejna odsłona wersji względem modelu T28, która została wzbogacona o możliwość przeglądania stron WAP w oparciu o podstawowe przesyłanie danych. Prześledźmy cechy telefonu Ericsson  T29s jego opis oraz listę najważniejszych zalet.


Model ten należał do serii najbardziej lubianych wersji Ericssona. Mała, poręczna, lekka i funkcjonalna T dwudziestka dziewiątka wyposażona była we wszystkie niezbędne funkcje jakie powinien posiadać telefon w tych latach jednak nie funkcję były takie wyjątkowe a styl i jakość używania tego modelu. Zdecydowanie można go nazwać aparatem biznesowym, 3 liniowy wyświetlacz z wyraźnym podświetleniem, solidna gruba antena oraz aktywna klapka uruchamiana kciukiem to tylko nie, które zalety T29s. Czas gotowości baterii wg producenta wynosiła około 150h ale zawsze można to było sprawdzić dzięki suwakowi znajdującemu się na lewym boku telefonu. Z najważniejszych funkcji to wybieranie głosowe, zegarek, alarm, kalkulator oraz gry. Model posiadał dwa rodzaje baterii, płaską oraz wypukła ze zwiększoną pojemnością. Ericsson T29s otrzymywał opinie aparatu stylowego, lekkiego i prestiżowego. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Ericsson T29s oraz jego cena są ciężkie do oszacowania, jednak można przyjąć, że telefon jest wart w graniach 100zł używany.


Motywy na Ericssona T29s nie istniały. Gry na Ericssona T29s owszem były, jednak należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T29s stanowiły klasyczne dźwięki monofoniczne.