Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T28s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Ericsson T28s to telefon jako jeden z najmniejszych i najlżejszych modeli jakim może poszczycić się firma Ercisson. Wersja T28s był niemal identyczną wersją w stosunku do T28 z tą różnicą, że dodano w niej kalendarz, kalkulator oraz możliwość wysyłania danych i faksów. Mimo tego że T28s był produkowany w roku 2000 po dzień dzisiejszy można go spotkać na aukcjach internetowych. Cechy telefonu Ericsson T28s jego opis oraz listę najważniejszych zalet przedstawimy poniżej.


Nie wątpliwie ten model należał do jednych z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych wersji Ericssona. Mała, poręczna, lekka i funkcjonalna T dwudziestka ósemka s wyposażona była we wszystkie niezbędne funkcje jakie powinien posiadać telefon w tych latach jednak nie funkcję były takie wyjątkowe a styl i jakość używania tego modelu. Zdecydowanie można go nazwać aparatem biznesowym, 3 liniowy wyświetlacz z turkusowym podświetleniem, solidna gruba antena oraz aktywna klapka uruchamiana kciukiem to tylko nie, które zalety T28s. Czas gotowości baterii wg producenta wynosiła około 50h ale zawsze można to było sprawdzić dzięki suwakowi znajdującemu się na lewym boku telefonu. Z najważniejszych funkcji to wybieranie głosowe, zegarek, alarm, kompozytor dzwonków oraz gry. Model posiadał dwa rodzaje baterii, płaską oraz wypukła ze zwiększoną pojemnością. Ericsson T28s otrzymywał opinie aparatu stylowego, lekkiego i prestiżowego. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Ericsson T28s oraz jego cena są ciężkie do oszacowania, jednak można przyjąć, że telefon jest wart w graniach 100zł używany.


Motywy na Ericssona T28s nie istniały. Gry na Ericssona T28s owszem były, jednak należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T28s stanowiły klasyczne dźwięki monofoniczne z możliwością skomponowania nowych.