Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T20s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Ericsson T20s to telefon, który jako kolejny z serii popularnych modeli z klapką Ericssona wyznaczał nowy styl oraz ciekawe wzornictwo w końcowej serii Aparatów firmy Ericsson. Jak na 2001 rok powstania posiadał dość sporo interesujących funkcji oraz nie wielkie wymiary i wagę. Prześledźmy cechy telefonu Ericsson T20s jego opis oraz listę najważniejszych zalet.


Model T20s, to niemal brat bliźniak modelu T20e a jedyną różnicą jest dodanie funkcji kompozytora melodii. T20s wyposażono w nie wielki trzy liniowy wyświetlacz z zielonkawym podświetleniem. Użytkownik ma dyspozycji wiele nowych funkcji, które wcześniej nie były dostępne na innych platformach Ericssona. M.in. możliwość korzystania z Internetu za pomocą przeglądarki WAP, kilka gier, obsługę wiadomości EMS, wygaszacze ekranu, z funkcji głosowych warto wymienić wybieranie głosowe natomiast z funkcji biurowych Zegarek z alarmem oraz kalkulator. Dodatkową zaletą tego modelu była wydajna bateria, która jak podawała producent potrafiła wytrzymać około 200h, jednak do tych danych należało podchodzić z lekką dozą nie ufności. Generalnie telefon praktyczny, poręczny i prosty w obsłudze takie właśnie opinie otrzymywał Ericsson T20s od swoich użytkowników. Niestety cena telefonu Ericsson T20s nie jest na dzień dzisiejszy możliwa do oszacowania ponieważ, model ten został już dawno wyparty z rynku.  


Motywy na Ericssona T20s nie istnieją. Gry na Ericssona T20s należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T20s reprezentowały klasyczne dźwięki monofoniczne.