Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 85 x 65
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Niewiele osób ma dziś telefon z monochromatycznym ekranem mogącym wyświetlać zaledwie odcienie szarości i czerń. Taki właśnie jest Ericsson T200, którego jedynym kolorowym akcentem jest niebieskie podświetlenie. W podobnym odcieniu (najpopularniejszy kolor to jasny niebieski, jednak produkowano również inne kolory) utrzymano również obudowę, która przypomina jeden z najpopularniejszych telefonów Nokii – model 3310.

Dodatki w T200 są podstawowe - zegar, kalendarz, organizer, alarm, budzik, stoper. Nic jednak dziwnego – urządzenie miało swoją premierę w 2002 roku, więc można zapomnieć o tak zaawansowanych funkcjach jak MMS, Bluetooth czy chociażby wsparcie dla Javy. Właśnie dlatego motywy i aplikacje na telefon Ericsson T200 nie są dostępne. Nie ma również radia, wsparcia dla mp3, IRDy, czy dyktafonu. Do komunikacji z Internetem korzystać możemy z GPRS-u.

Urządzenie, o ile jest w dobrym stanie powinno odwdzięczyć się jednak bezawaryjną pracą i niskim poborem mocy. Trudno jednak znaleźć na rynku wtórnym telefon, który ma już tyle lat i nadal nadaje się do bezproblemowego użytkowania. Właśnie dlatego opinie o modelu T200 są raczej niezbyt pochlebne. Oczywiście gdy oceniający patrzy na dzisiejsze standardy. W swoim czasie był to bez wątpienia ciekawy telefon, jednak dziś – nadaje się do muzeum, a nie kieszeni.