Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson T18s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Ericsson T18s to kultowy telefon wszechczasów z klapką. Model ten był wyposażony w antenę oraz podstawowe funkcje te niezbędne oraz dodatkowe. Nie wielki wyświetlacz uniemożliwiał wygodną pracę, ale T18-tka miała coś w sobie przyciągającego wielu Użytkowników. Jest model niemal identyczny względem poprzednika tj. modelu T10s, jednak jedynymi różnicami są nieco bardziej kanciaste linie oraz dodana funkcja wybierania głosowego w T18s. Cechy telefonu Ericsson T18s jego opis oraz najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.


Model T18s był stosunkowo nie wielki jak na 1999 rok produkcji i ważył w granicach 150g. Z pośród jego funkcji można było wyłonić możliwość wysyłania danych oraz faksów, kalendarz, kalkulator, budzik oraz wybieranie głosowe. Choć to nie wiele nie zapominajmy, że telefony jak to telefony głównie w tych czasach miały służyć do dzwonienia co najwyżej wysłania widomości sms, wtedy nie było jeszcze mowy o tapetach czy przeglądania fimów na telefonie – model T18s właśnie taki jest, klasyczny i prosty. Co więcej większość Użytkowników telefonu Ericsson T18s nadawała mu opinie porządnego aparatu, solidnego i trwałego a zarazem praktycznego. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Ericsson T18s oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Ericssona T18s nie istnieją. Gry na Ericssona T18s należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona T18s reprezentowały klasyczne dźwięki monofoniczne.