Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson S868

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Ericsson S868 to model telefonu należący już dziś to zasłużonych klasyków. Kanciaste kształty, długa antena oraz nie wielki wyświetlacz w połączeniu z dużymi klawiszami to domena technologiczna 1998 roku, w którym to powstał ten model. Prześledźmy krótki opis telefonu Ericsson S868 jego cechy oraz możliwości.


Aparat  S868 o całkowicie podstawowych funkcjach pracował w dwóch zakresach. Co ciekawe telefon potrafił wysyłać dane i faksy oraz posiadał wbudowany kompozytor dzwonków dzięki czemu stworzona melodia może być ta oryginalną a sam Użytkownik będzie wiedział, że to właśnie jego telefon właśnie dzwoni. Co więcej model S868 posiadał także możliwość przekserowania połączeń oraz funkcję połączeń oczekujących. Nie zabrakło także zegarka z alarmem. Użytkownicy, którzy mieli okazję używać telefonu Ericsson S868 nadawali mu opinie aparatu solidnego i trwałego, jednak także dużego i dość ciężkiego. Niestety cena telefonu Ericsson S868 nie jest na dzień dzisiejszy znana ponieważ model został już wyparty z rynku.


Motywy na Ericssona S868 nie istnieją. Gry na Ericssona S868 należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona S868 reprezentowały klasyczne dźwięki monofoniczne. Telefon wyposażony był dodatkowo w kompozytor melodii.