Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson R600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 67 x 101
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Ericsson R600 to telefon, który producent wyposażył w wiele przydatnych i niezbędnych funkcji. Model ten został wprowadzony na rynek w roku 2001 ciesząc ciekawymi i opływowymi kształtami. Prześledźmy zatem cechy telefonu Ericsson R600 jego opis oraz najważniejsze funkcje.


Model ten obsługiwał, wyjątkową dotąd technologię transmisji danych GPRS, która pozwalała na szybkie przesyłanie danych za pośrednictwem wbudowanej przeglądarki WAP. Dzięki funkcji bezprzewodowej komunikacji w oparciu o łącze IrDA synchronizacja danych czy drukowanie i wysyłanie wizytówek nie było żadnym problemem. R600 wyposażono w ekran monochromatyczny o rozdzielczości 101x67, który pozwalał na wykonywanie podstawowych operacji. Wybieranie głosowe było kolejnym udogodnieniem a dzięki funkcjom biurowym takim jak kalendarz czy kalkulator telefon nadawał się także jako przenośne organizator. Bardzo ważną zaletą Ericssona R600 jest także jego nie zwykle mała waga wynosząca zaledwie 83g co przy dość dobrych parametrach telefonu jest sporym plusem.  Użytkownicy telefonu Ericsson R600 nadawali mu pochlebne opinie ceniąc za styl oraz nie wielkie wymiary i wagę. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Ericsson R600 nie jest znana ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Ericssona R600 nie istnieją. Gry na Ericssona R600 należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona R600 reprezentowały klasyczne dźwięki monofoniczne. Telefon wyposażony był dodatkowo w kompozytor melodii.