Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson R380s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 120 x 360
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Ericsson R380s to model telefonu o nie typowej konstrukcji rozkładanej, który jako jeden z pierwszych modeli Ericssona posiadał sporych rozmiarów ekran dotykowy. Ten model można traktować jako brata bliźniaka względem modelu R380e. Zaawansowany funkcjonalnie model R380s posiadał pojemną baterię 960 mAh która pozwalała na 107h pracy w trybie czuwania. Najważniejsze cechy telefonu Ericsson R380s jego opis oraz funkcje prześledzimy poniżej.

Model R380s w stosunku do jego możliwości i zaawansowanej jak na tamte czasy technologii ważył zaledwie 160g. Działanie samego telefonu opierało się na Systemie Symbian EPOC. Nowością był dotykowy ekran, który pozwalał na wygodniejszą pracę z telefonem – jednak osoby nie przyzwyczajone do tego typu obsługi telefonu mogły po prostu złożyć klawiaturę i korzystać z telefonu jak z normalnej komórki. Jego uniwersalność oraz sporo funkcji powodowały, że był to doskonały telefon dla biznesmena. Przeglądarka WAP, przesyłanie danych za pomocą portu IrDA, wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący oraz dyktafon to tylko niektóre możliwości R380s. Telefon posiadał także pełną gamę funkcji biurowych. Zdania na temat Ericssona R380s oraz opinie były bardzo dobre, ceniono go za spore możliwości i uniwersalną budowę. Niestety cena telefonu Ericsson R380s nie jest znana.

Motywy na Ericssona R380s nie istniały. Gry na Ericssona R380s należały do klasycznej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona R380s były podstawowymi dźwiękami monofonicznymi z możliwością dogrania nowych.