Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson R320s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 65 x 101
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

                     Ericsson R320s to model telefonu, który przecierał nowe szlaki w ewolucji kolejnych modeli z serii „R”. R320s jako pierwszy był wyposażony w przeglądarkę WAP. Konstruktorzy w modelu R320s zastosowali także przełom w budowie, telefon miał grubość 18mm i chyba nie było innej komórki w tamtych latach, która mogłaby jej dorównać. Jak podaje producent aparat mimo cienkiej baterii pracował około 100h w trybie czuwania. Dokładne cechy telefonu Ericsson R320s jego opis oraz najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.

Dwuzakresowy Ericsson posiadał już większy wyświetlacz monochromatyczny z charakterystycznym zielonkawym podświetleniem. Zastosowana bateria Li-Ion o pojemności 650mAh potrafiła pracować nie przerwanie przez około 100h co jest dość dobrym wynikiem jak na ultra cienką budowę. Nowością w Ericssonie była przeglądarka WAP pozwalająca surfować po stronach internetowych a dzięki portowi IrDA wysłanie wizytówki do innego urządzenia nie stanowiło już problemu. Model R320s wyposażony był także w wybieranie głosowe oraz dyktafon. Z funkcji biurowych można wymienić kalkulator, kalendarz oraz zegar z alarmem. Poręczny i lekki telefon takie zdania otrzymywał Ericsson R320s oraz opinie na swój temat. Niestety cena telefonu Ericsson R320s nie jest znana ponieważ model ten został już dawno wyparty z Rynku.

Motywy na Ericssona R320s  nie istniały. Gry na Ericssona R320s należały do klasycznej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona R320s były podstawowymi dźwiękami monofonicznymi z możliwością skomponowania nowych.