Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson R310s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Ericsson R310s to wyjątkowy telefon komórkowy, który pojawił się na rynku w roku 2001 i można go uznać za następce po modelu R250 PRO. Ericsson zaprojektował model do zadań specjalnych przeznaczony na szczególne warunki użycia. Telefon wykonany był z wodo i kurzo odpornego materiału, gumowe uszczelnienia obudowy zapewniały ochronę przed wilgocią. Krótki opis telefonu Ericsson R310s oraz najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.

Ericsson zaimponował wielu użytkownikom dotychczasowych modeli w momencie kiedy wypuścił na rynek model R310s, który był synonimem zmian i nowoczesnej technologii pozwalającej na użycie telefonu w każdych warunkach. W modelu względem poprzednika zmniejszono o prawię połowę wage do 170g oraz wymiary sięgające już teraz 131x53x25. Telefon oferował naprawdę porządne cechy, którymi nie mógł się poszczycić w tamtych latach chyba żaden inny model na rynku. Aparat posiadał alarm wibracyjny, wybieranie głosowe oraz możliwość tworzenia profili, gry, kalkulator oraz opcję wgrywania nowych melodii. Dodatkowo w telefonie można było znaleźć możliwość wysyłania danych i faksów a wszystko to utrzymywała przy życiu bateria Li-Ion o pojemności 950 mAh. Telefon Ericsson R310s opinie mógł mieć tylko jedną – porządny i wyjątkowy model na każde warunki. Niestety obecna wartość aparatu Ericsson R310s oraz cena nie są znane ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Ericssona R310s nie istniały. Gry na Ericssona R310s były podstawowe. Dzwonki na Ericssona R310s należały do podstawowych dźwięków monofonicznych z możliwością dogrania nowych.