Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson R250 PRO

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Ericsson R250 PRO to wyjątkowy telefon komórkowy, który pojawił się na rynku w roku 1999. Ericsson zaprojektował model do zadań specjalnych przeznaczony na szczególne warunki użycia. Telefon wykonany był z grotexu membrany, gumowe uszczelnienia obudowy zapewniały ochronę przed wilgocią natomiast sama obudowa wykonana została ze stopu magnezu. Krótki opis telefonu Ericsson R250 PRO oraz najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.

Ericsson zaimponował wielu użytkownikom dotychczasowych modeli w momencie kiedy wypuścił na rynek model R250 PRO, który był synonimem zmian i nowoczesnej technologii pozwalającej na użycie telefonu w każdych warunkach. W prawdzie R250 PRO nie należał do najlżejszych i najmniejszych telefonów, jego waga sięgała 325g a wymiary 148x59x32mm  jednak oferował naprawdę porządne cechy, którymi nie mógł się poszczycić w tamtych latach chyba żaden inny model na rynku. Ciekawą funkcją było zastosowanie w Ericssonie standardu GSM PRO, który pozwalał na audio konferencję z maksymalnie 16 osobami lub np. automatyczne odbieranie rozmów itp. Dodatkowo w telefonie można było znaleźć kalkulator, budzik, możliwość wysyłania danych i faksów a wszystko to utrzymywała przy życiu bateria Li-Ion o pojemności 500 mAh. Telefon Ericsson R250 PRO opinie mógł mieć tylko jedną – porządny i wyjątkowy model na każde warunki. Niestety obecna wartość aparatu Ericsson R250 PRO oraz cena nie są znane ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Ericssona R250 PRO nie istniały. Gry na Ericssona R250 PRO nie były dostępne. Dzwonki na R250 PRO należały do podstawowych dźwięków monofonicznych z możliwością dogrania nowych.