Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson R190 Satellite

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                   Ericsson R190 Satellite to telefon jak sama nazwa wskazuje z możliwością łączności satelitarnej. Już sam rzut okien na ten specyficzny model podpowiada, że wersja ta zdecydowanie odróżnia się od innych standardowych telefonów. Wyposażony w ogromną antenę zewnętrzną służył rozmowom satelitarnym na całym globie. Krótki opis telefonu Ericsson R190 Satellite oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.

Model R190 Satellite pracuje w jednym systemie GSM 900 i poza możliwością łączności satelitarnej niczym szczególnym się nie wyróżnia. W aparacie zastosowano 3 liniowy wyświetlacz oraz baterię o zwiększonej pojemności co w efekcie powodowało, że telefon ważył około 210 gram – trzeba natomiast pamiętać, że w odniesieniu do jego wagi wymiary były całkiem przyzwoite 99x50x30mm. W modelu R190 Satellite znajdziemy alarm wibracyjny, funkcję transmisji danych i faksów oraz szereg funkcji dodatkowych takich jak kalendarz, zegar, budzik, alarm oraz kalkulator. Użytkownicy telefonu Ericsson R190 Satellite nadawali mu opinie solidnego i praktycznego aparatu. Z pewnością telefon Ericsson R190 Satellite oraz jego cena nie były kierowane do grupy ubogich użytkowników bowiem rozmowy satelitarne kosztują dosłownie majątek.

Motywy na Ericssona R190 Satellite nie istniały. Gry na Ericssona R190 Satellite nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona R190 Satellite należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.