Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson PH388

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Ericsson PH388 to telefon, który jedynie można spotkać już u koneserów. Pracujący w jednym zakresie Ericsson był klasycznym modelem, który pojawił się na rynku w roku 1995 a jego funkcja ograniczała się tylko do dzwonienia oraz wysyłania wiadomości sms. Krótką historię telefonu Ericsson PH388 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model PH388 był niemal identycznym modelem względem swojego poprzednika PH337. Niemal identycznym ponieważ zastosowane różnice to wprowadzenie funkcji kalkulatora. Wyposażony w charakterystyczną antenę telefon był przeciętnych rozmiarów i ważył prawie 170g. Na zastosowanej przez producenta baterii telefon pracował przez maksymalnie 37 godzin w trybie czuwania zatem jest to lepszy wynik niż w modelu PH337, natomiast jakiekolwiek rozmowy skracały ten czas o około 40%. Malutki wyświetlacz trzy liniowy o czarno białych barwach przypomina te same wyświetlacze, które były montowane na przełomie lat 2001-2004 w telefonach Motorola jako dodatkowe po zewnętrznej stronie klapki telefonu. Na dzień dzisiejszy opinie na temat telefonu Ericsson PH388 nie są znane. Wartość telefonu Ericsson PH388 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania.


Motywy na Ericssona PH388 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona PH388 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona PH388   należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.