Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson PH337

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                Ericsson PH337 to telefon uznawany na dzień dzisiejszy za klasyk, który jedynie można spotkać już u koneserów. Pracujący w jednym zakresie Ericsson był klasycznym modelem, który pojawił się na rynku w roku 1995 a jego funkcja ograniczała się tylko do dzwonienia oraz wysyłania wiadomości sms. Krótką historię telefonu Ericsson PH337 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model PH337 był jednym z pierwszych jakie produkowała firma Ericssona, wyposażony w charakterystyczną antenę telefon był przeciętnych rozmiarów i ważył prawie 200g. Na zastosowanej przez producenta baterii telefon pracował przez maksymalnie 25 godzin w trybie czuwania, natomiast jakiekolwiek rozmowy skracały ten czas o około 40%. Malutki wyświetlacz trzy liniowy o czarno białych barwach przypomina te same wyświetlacze, które były montowane na przełomie lat 2001-2004 w telefonach Motorola jako dodatkowe po zewnętrznej stronie klapki telefonu. Na dzień dzisiejszy opinie na temat telefonu Ericsson PH337 nie są znane. Wartość telefonu Ericsson PH337 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania.


Motywy na Ericssona PH337 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona PH337 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona PH337   należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.