Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson PF768

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 1
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Ericsson PF768 to telefon wyposażony w klapkę, prosty w obsłudze o rozmiarach i wadze satysfakcjonujących jak na około 1997 rok powstania. Pracujący w jednym zakresie 900 Ericsson był klasycznym modelem służącym tylko w zasadzie do wykonywania połączeń i ewentualnie napisania wiadomości sms. Krótką historię telefonu Ericsson PF768 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Przede wszystkim model PF768 mógł się poszczycić nowymi wymiarami i mniejszą wagą niż jego poprzednicy  co z pewnością wpływało na komfort pracy jak i walory estetyczne. Nadal w modelu PF768 można było spotkać zewnętrzną antenę umieszczoną na prawej tylniej stronie telefonu, która  w zasadzie zawsze towarzyszyła Ericssonowi. Model nieco przypomina popularnego również Ericssona T10s jednak jeżeli chodzi o funkcję to jest od niego uboższy. W PF768 znajdziemy oprócz oczywistych funkcji takich jak rejestr połączeń czy wysyłanie smsów również kompozytor dzwonków monofonicznych oraz zegarek z alarmem. Telefon Ericsson PF768 dostawał dobre opinie za solidność oraz trwałość. Na chwilę obecną cena telefonu Ericsson PF768 nie jest znana.


Motywy na Ericssona PF768 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona PF768 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona PF768   należały do podstawowych dźwięków monofonicznych z możliwością komponowania nowych.