Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson JB988

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

              Ericsson JB988 to wyjątkowy telefon, który nigdy nie pojawił się na seryjnych liniach produkcyjnych. Skonstruowany był jako jeden z gadżetów wykorzystanych podczas kręcenia filmów z Jamesem Bondem – „Jutro nie umiera nigdy”. Jak na 1999 rok powstania model był dość zaawansowany technicznie. Aparat Ericsson JB988 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


JB988 wyposażono w duży, czarno biały wyświetlacz o wysokości 5 linii graficznych i całkiem nie wielkiej wadze sięgającej 120g. W aparacie znaleźć można sporo ciekawych funkcji jak np. dyktafon, wybieranie głosowe, możliwość wgrywania nowych melodyjek, organizer, kalendarz, kalkulator oraz budzik. Producent także zastosował funkcję wysyłania danych i faksów co więcej aby to wszystko utrzymać nie zapomniano o porządnej i pojemnej baterii Litowo-jonowej. Zewnętrzna antena polepszała siłę sygnału oraz nadawała estetyki. Zdania na temat telefonu Ericsson JB988 oraz opinie nie są znane ponieważ model ten nie miał okazji być testowany przez zwykłych użytkowników. Podobnie jest jeżeli chodzi o wartość telefonu Ericsson JB988, jego cena nie jest znana ponieważ model ten nigdy nie zagościł na rynku.


Motywy na Ericssona JB988 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona JB988 nie  były dostępne. Dzwonki na Ericssona JB988 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych z możliwością skomponowania nowych.