Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson I888

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                       Ericsson i888 to telefon, który pojawił się na rynku w roku 1999. Ten dwu systemowy model producent wyposażył w klapkę oraz kabel RS232 pozwalający za pomocą właściwego oprogramowania transmitować dane. Krótki opis telefonu Ericsson i888 oraz jego cechy i możliwości prześledzimy poniżej.


Podobnie jak wiele innych terminalni z tych lat również i model i888 można zaliczyć do kategorii telefonów klasycznych. Dziś już ciężko spotkać taki aparat o tak podstawowych funkcjach i prostej budowie. Konstruktorzy i888 stawiali na niezawodność i solidność, telefon jest o przeciętnych jak na te lata wymiarach i dość sporej wadze 195g. Bateria Ni-MH pozwalała na 80h pracy w trybie czuwania. Aby można było wymieniać dane oprócz wspomnianego połączenia poprzez kabel istniało także połączenie poprzez IrDA. Ponadto Ericsson i888 posiadał także przekserowanie połączeń, kompozytor dzwonków oraz tryb głośnomówiący. Z funkcji dodatkowych wyposażono go w Zegarek z alarmem. Opinie na temat telefonu Ericsson i888 są podzielone, jedni użytkownicy chwalili go za prostą obsługę drudzy negatywnie oceniali za mało funkcji i sporą wagę. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Ericsson i888 oraz jego cena nie są znane.


Motywy na Ericssona i888 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona i888 nie  były dostępne. Dzwonki na Ericssona i888 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych z możliwością skomponowania nowych.