Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GS18

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                     Ericsson GS18 to aparat telefoniczny wyposażony w wyświetlacz o wymiarach 14x4px. Jak na tamte lata powstania telefon posiadał dosyć sporo opcji jednak jego gabaryty wciąż podkreślały fakt, że jest to nadal aparat o podstawowych i klasycznych funkcjach. Krótki opis telefonu Ericsson GS18 jego funkcje oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model GS18 nie wyróżniał się niczym szczególnym, prosta konstrukcja bez klapki z wysuwaną antenką zewnętrzną oraz klasyczny układ klawiszy to fakt, jaki możemy stwierdzić widząc pierwszy raz ten model telefonu. Aparat zadebiutował na rynku w roku 1996. Co ciekawe wyposażono go w możliwość transmisji danych i faksów oraz połączenia oczekujące, konferencyjne i prze kierowanie rozmów. Minusem zdecydowanie były jego wymiary, telefon miał wysokość prawie 15 cm i szerokość około 6 cm, przy czym jego waga nie szła w parze z wielkimi wymiarami i wynosiła tylko 125g. Zaletą tego modelu jest z pewnością łatwość obsługi i solidna budowa co powoduje, że telefon pewnie leżał w dłoni dlatego też Ericsson GS18 otrzymywał doskonałe opinie. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Ericsson GS18 nie jest znana, ponieważ model został już dawno wyparty z aktywnego rynku.


Motywy na Ericssona GS18 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GS18 nie  były dostępne. Dzwonki na Ericssona GS18 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych.