Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GO118

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                      Ericsson GO118 to telefon o typowych dla lat w jakim powstał kształtach i funkcjach, który satysfakcjonował możliwością wykonywania rozmów i wysyłania smsów. Model ten reprezentuje na dzień dzisiejszy wersje klasyczne wyposażone w zasadzie w ten najbardziej podstawowe i niezbędne funkcje. Krótki opis telefonu Motorola GO118 jego cechy oraz funkcje prześledzimy poniżej.


Producent wyposażył wersje GO118 w nie wielki 2 liniowy wyświetlacz monochromatyczny oraz baterię Ni-MH o pojemności 1250mAh co wg producenta pozwalało na 36h czuwania. Prosta i banalna konstrukcja z zewnętrzną wysuwaną anteną podkreślała dodatkowo klasyczność tego modelu. Koncentrując się na jego funkcjach chyba najważniejszymi jakie warto wymienić to możliwość wysyłania danych i faksów oraz wbudowany alarm wibracyjny. Prosta i nie skomplikowana obsługa oraz solidność budowy były chyba najważniejszymi zaletami tego telefonu dlatego Ericsson GO118 otrzymywał pochlebne opinie. Za minus z pewnością można uznać jego wymiary sięgające 145mm wysokości i 60mm szerokości oraz wagę wynoszącą około 215g. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Ericsson GO118 nie jest znana, ponieważ model został już dawno wyparty z aktywnego rynku.


Motywy na Ericssona GO118 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GO118  nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GO118 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych.