Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GH688

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Ericsson GH688 to telefon o typowych dla lat w jakim powstał kształtach i funkcjach, który satysfakcjonował możliwością wykonywania rozmów i wysyłania smsów. Model ten reprezentuje na dzień dzisiejszy wersje klasyczne wyposażone w zasadzie w ten najbardziej podstawowe i niezbędne funkcje. Krótki opis telefonu Motorola GH688 jego cechy oraz funkcje prześledzimy poniżej.


Producent wyposażył wersje GH688 w nie wielki 3 liniowy wyświetlacz monochromatyczny oraz baterię Ni-MH o pojemności 1200mAh co wg producenta pozwalało na 96h czuwania. Prosta i banalna konstrukcja z zewnętrzną anteną podkreślała dodatkowo klasyczność tego modelu. Koncentrując się na jego funkcjach chyba najważniejszymi jakie warto wymienić to możliwość wysyłania danych i faksów oraz wbudowany zegarek z alarmem i podręczny kalkulator. Prosta i nie skomplikowana obsługa oraz solidność budowy były chyba najważniejszymi zaletami tego telefonu dlatego Ericsson GH688 otrzymywał pochlebne opinie. Za minus z pewnością można uznać jego wymiary sięgające 130mm wysokości i 50mm szerokości oraz wagę wynoszącą około 160g. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Ericsson GH688 nie jest znana, ponieważ model został już dawno wyparty z aktywnego rynku.

Motywy na Ericssona GH688 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GH688 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GH688 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych.