Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GH388

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Ericsson GH338 to telefon, który jedynie można spotkać już u koneserów. Pracujący w jednym zakresie Ericsson był klasycznym modelem, który pojawił się na rynku w roku 1995 a jego funkcja ograniczała się tylko do dzwonienia oraz wysyłania wiadomości sms. Krótką historię telefonu Ericsson GH338 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model GH338 był niemal identycznym modelem względem swojego poprzednika GH337. Niemal identycznym ponieważ zastosowane różnice to wprowadzenie funkcji kalkulatora. Wyposażony w charakterystyczną antenę telefon był przeciętnych rozmiarów i ważył prawie 170g. Na zastosowanej przez producenta baterii telefon pracował przez maksymalnie 37 godzin w trybie czuwania zatem jest to lepszy wynik niż w modelu GH337, natomiast jakiekolwiek rozmowy skracały ten czas o około 40%. Malutki wyświetlacz trzy liniowy o czarno białych barwach przypomina te same wyświetlacze, które były montowane na przełomie lat 2001-2004 w telefonach Motorola jako dodatkowe po zewnętrznej stronie klapki telefonu. Na dzień dzisiejszy opinie na temat telefonu Ericsson GH338 nie są znane. Wartość telefonu Ericsson GH338 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania.


Motywy na Ericssona GH338 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GH338 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GH338 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.