Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GH218

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                   Ericsson GH218 to telefon uznawany na dzień dzisiejszy za klasyk, który jedynie można spotkać już u koneserów. Pracujący w jednym zakresie Ericsson był klasycznym modelem, który pojawił się na rynku w roku 1993 a jego funkcja ograniczała się tylko do dzwonienia. Krótką historię telefonu Ericsson GH218 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model GH218 był jednym z pierwszych jakie produkowała firma Ericssona, wyposażony w długą i charakterystyczną antenę telefon był sporych rozmiarów i ważył prawie ćwierć kilograma. Na zastosowanej przez producenta baterii Niklowo-kadmowej telefon pracował przez maksymalnie 20 godzin w trybie czuwania, natomiast jakiekolwiek rozmowy skracały ten czas o ponad połowę. Malutki wyświetlacz jedno liniowy o czarno białych barwach przypomina te same wyświetlacze, które były montowane na przełomie lat 2001-2004 w telefonach Motorola jako dodatkowe po zewnętrznej stronie klapki telefonu. Na dzień dzisiejszy opinie na temat telefonu Ericsson GH218 nie są znane. Wartość telefonu Ericsson GH218 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania.


Motywy na Ericssona GH218 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GH218 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GH218 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.