Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GF788e

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Ericsson GF788e to telefon wyposażony w klapkę, prosty w obsłudze o rozmiarach i wadze satysfakcjonujących jak na około 1997 rok powstania. Pracujący w jednym zakresie 900 Ericsson był klasycznym modelem służącym tylko w zasadzie do wykonywania połączeń i ewentualnie napisania wiadomości sms. Ten model jest identyczny względem modelu poprzedniego GF788. Krótką historię telefonu Ericsson GF788e jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Przede wszystkim model GF788e podobnie jak GF788 mógł się poszczycić nowymi wymiarami i mniejszą wagą niż jego poprzednicy co z pewnością wpływało na komfort pracy jak i walory estetyczne. Nadal w modelu GF788e można było spotkać zewnętrzną antenę umieszczoną na prawej, tylniej stronie telefonu, która  w zasadzie zawsze towarzyszyła Ericssonowi. Model nieco przypomina popularnego Ericssona T10s jednak jeżeli chodzi o funkcję to jest od niego uboższy. W GF788e znajdziemy oprócz oczywistych funkcji takich jak rejestr połączeń czy wysyłanie smsów również kompozytor dzwonków monofonicznych oraz zegarek z alarmem. Telefon Ericsson GF788e dostawał dobre opinie za solidność oraz trwałość. Na chwilę obecną cena telefonu Ericsson GF788e nie jest znana.


Motywy na Ericssona GF788e z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GF788e nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GF788e   należały do podstawowych dźwięków monofonicznych z możliwością komponowania nowych.