Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GF788

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Ericsson GF788 to telefon wyposażony w klapkę, prosty w obsłudze o rozmiarach i wadze satysfakcjonujących jak na około 1997 rok powstania. Pracujący w jednym zakresie 900 Ericsson był klasycznym modelem służącym tylko w zasadzie do wykonywania połączeń i ewentualnie napisania wiadomości sms. Ten model poza nie wielkimi zmianami w budowie i układzie klawiszy jest identyczny względem modelu poprzedniego GF768. Krótką historię telefonu Ericsson GF788 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Przede wszystkim model GF788 mógł się poszczycić nowymi wymiarami i mniejszą wagą niż jego poprzednicy  co z pewnością wpływało na komfort pracy jak i walory estetyczne. Nadal w modelu GF788 można było spotkać zewnętrzną antenę umieszczoną na prawej tylniej stronie telefonu, która  w zasadzie zawsze towarzyszyła Ericssonowi. Model nieco przypomina popularnego Ericssona T10s jednak jeżeli chodzi o funkcję to jest od niego uboższy. W GF788 znajdziemy oprócz oczywistych funkcji takich jak rejestr połączeń czy wysyłanie smsów również kompozytor dzwonków monofonicznych oraz zegarek z alarmem. Telefon Ericsson GF788 dostawał dobre opinie za solidność oraz trwałość. Na chwilę obecną cena telefonu Ericsson GF788 nie jest znana.


Motywy na Ericssona GF788 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GF788 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GF788 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych z możliwością komponowania nowych.