Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GF388

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                  Ericsson GF388 to telefon, który jako jeden z pierwszych modeli koncernu Ericssona posiadał klapkę. Pracujący w jednym zakresie 900 Ericsson był klasycznym modelem służącym tylko w zasadzie do wykonywania połączeń i ewentualnie napisania wiadomości sms. Krótką historię telefonu Ericsson GF388 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model GF388 to na dzień dzisiejszy już antyk nadający się tylko do muzeum. Jego budowa była prosta i toporna o kanciastych kształtach, wyposażony w antenę zewnętrzną umożliwiał prowadzenie rozmów tylko na jednej częstotliwości. Waga telefonu wahała się w granicach 170g a rozmiary to 130x49x23mm a więc całkiem spore jak na lata obecne ale i zupełnie normalne jak na lata tamte. Co ciekawe w tak prostym telefonie producent dodał funkcję zegarka z alarmem oraz kalkulator. Zważywszy na jego prostotę były to chyba najlepsze funkcje jakimi mógł się poszczycić ten telefon. Użytkownicy aparatu Ericsson GF388 nadawali mu opinie solidnego i wytrzymałego modelu. Na dzień dzisiejszy cena telefon Ericsson GF388 nie jest znana.


Motywy na Ericssona GF388 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GF388 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GF388 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.