Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson GA628

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 1
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Ericsson GA628 to jeden z pierwszych modeli telefonów koncernu Ericssona wyposażony w kompletnie podstawowe funkcje. Pojawił się na rynku w roku 1995 jako komórka o sporych rozmiarach i prawie ćwierć kilowej wadze. Jedno systemowy tryb pracy na paśmie 900 oraz malutki jedno liniowy wyświetlacz przemawiały za faktem, jak antyczny był ten model. Opis telefonu Motorola GA628 prześledzimy poniżej.


Cóż, patrząc na ten telefon dziś, surowo stwierdzamy, że model ten nie posiadał w zasadzie nic więcej niż możliwość dzwonienia i wysyłania wiadomości sms. Był to kompletnie podstawowy telefon o topornej konstrukcji z zewnętrzną antenką. Bateria NiCD jak podaje producent wytrzymywała maksymalnie 37h w trybie czuwania, choć dobrze wiemy, że do tych danych należało podchodzić z lekkim dystansem. Wysyłanie danych i faksów to jedyne udogodnienie jakie posiadał poczciwy Ericsson. Zdania na temat telefonu Ericsson GA628 oraz opinie były podzielone. Na dzień dzisiejszy cena aparatu Ericsson GA628 nie jest możliwa do oszacowania.


Motywy na Ericssona GA628 z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona GA628 nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona GA628 to podstawowe dźwięki monofoniczne.