Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson Communicator Platform

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

                     Ericsson Communicator Platform to telefon z kolorowym wyświetlaczem LCD, który pracował w trzech zakresach. Jego debiut na rynku mogliśmy obserwować w roku 2001 kiedy to klasyczny model Ericssona przekształcał się w bardziej zaawansowane platformy multimedialne. Telefon Ericsson Communicator Platform jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Communicator Platform to najlepszy dowód na to, jak klasyczny i poczciwy Ericsson zaczął nabierać nowych funkcji stając się coraz bardziej zaawansowanym telefonem multimedialnym. W prawdzie nie oferował on za wiele jednak Kolorowy wyświetlacz z możliwością dostępu do Internetu w oparciu o przeglądarkę WAP wprost z telefonu to jak na rok 2001 już coś. Dodatkowo producent model Communicator Platform wyposażył także w łącze IrDA do bezprzewodowego przesyłania wizytówek i mniejszych plików. Wybieranie głosowe oraz dyktafon to kolejne funkcje ułatwiające korzystanie z tej wersji Ericssona. Ponadto telefon posiadał także kalendarz, zegarek, budzik oraz kalkulator więc nic nie stało na przeszkodzie aby używać go jako podręcznego organizera. Użytkownicy telefonu Ericsson Communicator Platform nadawali mu opinie telefonu solidnego i funkcjonalnego. Na chwilę obecną cena telefonu Ericsson Communicator Platform nie jest możliwa do oszacowania ponieważ telefon został już wyparty z rynku.


Motywy na Ericssona Communicator Platform nie były jeszcze dostępne. Gry na Ericssona Communicator Platform należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Ericssona Communicator Platform reprezentowały klasyczne dźwięki monofoniczne.