Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson A2618s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 100 x 54
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Ericsson A2618s to telefon o klasycznych i prostych kształtach, który na rynku zadebiutował w roku 2001. Na dzień dzisiejszy model ten można spotkać już chyba jedynie u koneserów. Telefon był przeznaczony głównie na rynek pre-paid. Najważniejsze funkcje telefonu Ericsson A2618s jego opis oraz charakterystykę przedstawiamy poniżej.


Klasyczny i zasłużony model A2618s pracował w dwóch zakresach 900 i 1800. Nie wielki czarno biały wyświetlacz z zielonkawym podświetleniem wystarczył do używania w zasadzie podstawowych funkcji w telefonie. Mimo, że terminal należał do jednych z prostszych aparatów krył w sobie kilka ciekawych funkcji jak na tego typu telefon, czyli  połączenia oczekujące, konferencyjne oraz prze kierowania połączeń. Nowością w tym modelu była także Polifonia wraz z wbudowanym kompozytorem dzwonków. Aby korzystanie z telefonu było łatwiejsze już wtedy konstruktorzy pomyśleli o wybieraniu głosowym oraz o niezbędnych dodatkach takich jak zegarek, alarm oraz kalkulator. Dzięki solidnej budowie i dość wytrzymałej baterii Ni-MH Ericsson A2618s otrzymywał doskonałe opinie. Niestety obecna cena aparatu Ericsson A2618s nie jest znana z uwagi na fakt, że A2618s został już wyparty z rynku.


Motywy na Ericssona A2618s z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona A2618s  należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki polifoniczne na Ericssona A2618s dzięki wbudowanemu kompozytorowi można było tworzyć samemu.