Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ericsson A1018s

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Ericsson A1018s to jeden ze starszych modeli poczciwego i klasycznego Ericssona, który pojawił się na rynku w roku 1999. Ten dwusystemowy aparat był jednym z pierwszych modeli produkowanych przez firmę Ericsson. Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom telefonu Ericsson A1018s, prześledźmy jego opis oraz najważniejsze cechy.


Model Ericssona A1018s to na dzień dzisiejszy już ciężko dostępny antyk. Wersja ta posiadał zewnętrzną antenkę oraz gumowe klawisze o okrągłych kształtach. Telefon był dość dużych rozmiarów o przeciętnej wadze 136g. Z funkcji, które się wyróżniały w tym modelu (a było ich nie wiele) można wymienić możliwość wysyłania danych i faksów oraz krótkich wiadomości sms. Ponadto telefon umożliwiał skomponowanie własnej melodii przez co klasyczne dźwięki monofoniczne nie stawały się szybko monotonne. Co ciekawe w tak podstawowym modelu A1018s producent dodał także kalendarz, budzik oraz kalkulator. Bateria, która wytrzymywała około 2dni przy optymalnym używaniu telefonu była całkiem dobrym wynikiem jak na te lata. Generalnie Ericsson A1018s zbierał pochlebne opinie i cieszył się solidnością wykonania. Obecnie wartość telefonu Ericsson A1018s oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania ponieważ model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Ericssona A1018s z uwagi na czarno biały ekran nie istniały. Gry na Ericssona A1018s nie były dostępne. Dzwonki na Ericssona A1018s dzięki wbudowanemu kompozytorowi można było tworzyć samemu.