Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BenQ-Siemens SL91

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
BenQ-Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

BenQ-Siemens SL91 to telefon działający w technologii GSM i UMTS, którego premiera miała miejsce w połowie 2006 roku. Cechą charakterystyczną urządzenia jest świetnej jakości wyświetlacz o rozmiarze dwóch cali. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 240 x 320 pikseli i potrafi wygenerować aż 16 milionów kolorów, dzięki czemu jest bardzo czytelny i ostry. Reszta specyfikacji BenQ-Siemens SL91 nie robi już takiego wrażenia.

Dodatki takie jak aparat (3,15 mpix), odtwarzacz mp3, radio, dają użytkownikom multimedialne opcje, jednak BenQ-Siemens SL91 nie posiada WiFi, dotykowego wyświetlacza, dobrego odtwarzacza filmów oraz systemu operacyjnego. Urządzenie mogłoby być wyposażone np. w system Android lub Windows Mobile. Z racji tego motywy i aplikacje dla BenQ-Siemens SL91 nie są tak łatwo dostępne jak dla urządzeń HTC, Nokia czy Apple. Pamięć wewnętrzna ma 64 MB i można ją rozszerzyć kartą pamięci microSD. Bateria charakteryzuje się pojemnością 950 mAh, co jest wynikiem całkiem niezłym, jednak czas pracy nie robi ogromnego wrażenia. Łączny czas rozmów to ok. 3 godziny i 15 minut, natomiast czas czuwania to ok. 310 godzin.

Opinie o BenQ-Siemens SL91 są dobre, jednak większość laurów zbiera świetnej jakości wyświetlacz. Gorzej sprawa ma się z resztą funkcjonalności urządzenia – telefon posiada sporo opcji multimedialnych, jednak nie jest typowym biznesowym telefonem nadającym się dla przedsiębiorcy lub gadżeciarza.