Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BenQ-Siemens S88

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
BenQ-Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

BenQ-Siemens w 2006 roku rozpoczął ofensywę na rynek telefonii wypuszczając na rynek wiele modeli. Jedną z najbardziej stonowanych stylistycznie propozycji jest BenQ-Siemens S88. Urządzenie dostępne było w dwóch kolorach, a producent starał się zachęcić potencjalnych nabywców atrakcyjną ceną i dużym wyświetlaczem.

Aparat posiada wysokiej jakości ekran o 2 calach typu AMOLED mogący wyświetlać 256 tys. kolorów. Jest to niewątpliwe jeden z największych plusów telefonu. Na uwagę zasługuje również dość pojemna bateria litowo jonowa 920 mAh, która pozwala na ponad 3 godziny rozmów oraz 110 godzin czuwania.

Pamięć wewnętrzna ma 20 MB i można ją rozszerzać kartą microSD. Dodatkowa przestrzeń może okazać się przydatna gdy użytkownik będzie chciał wykorzystać BenQ-Siemens S88 jako odtwarzacz muzyczny. Tym bardziej, że gry, motywy i aplikacje można doinstalować. Dodatki, które były niedostępne w większości telefonów w momencie premiery BenQ-Siemens S88 to funkcja dźwięku 3D surround. Nic innego nie wyróżniało prezentowanego modelu – telefon posiadał aparat 2 mpix, GPRS, stoper, słownik T9, Javę, organizer oraz kompozytor dzwonków, czyli rzeczy które większość urządzeń konkurencji również miała na swoim wyposażeniu.

Opinie o BenQ-Siemens S88 był dość stonowane. Wiele osób wątpiło w jakość wykonania telefonu. Problemem zgłaszanym w testach była również klasyczna, aczkolwiek bardzo nudna stylistyka i duże podobieństwo do innych modeli sprzedawanych już wówczas na rynku.