Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BenQ-Siemens S81

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
BenQ-Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

BenQ-Siemens S81 to klasyczny telefon działający w systemie GSM i UMTS. Jego stylistyka jest dość prosta, można ją określić nawet kwadratową. Design nie jest jednak siermiężny, choć ciężko nazwać go rewolucyjnym. Pod względem wymiarów, urządzenie niczym się nie wyróżnia – wymiary to 109 x 48 x 13 mm, natomiast waga –  99 gramów.

BenQ-Siemens w większości swoich telefonów wydanych w 2006 roku montowało ekran, który ma 2 cale i pracuje w rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Wyświetlacz jest w stanie wyświetlić 256 tys. kolorów, więc jego jakość jest bardzo dobra.

Na 30 MB pamięci wewnętrznej muszą zmieścić się wszystkie motywy i aplikacje, jakie użytkownik chce przechowywać na BenQ-Siemens S81. Na szczęście możliwe jest rozszerzenie pamięci o kartę microSD np. w celu korzystania z urządzenia jako odtwarzacza mp3. Dodatki zawarte w BenQ-Siemens S81 to m.in. aparat (1,3 mpix) oraz Internet przez UMTS (do 384 kb/s). Aparat daje również możliwość prowadzenia rozmów wideo.

BenQ-Siemens S81  ma dobre opinie pod względem długości działania. Akumulator ma 920 mAh i jest w stanie pracować do 320 godzin, natomiast łączny czas rozmów na jednym ładowaniu to niecałe pięć godzin. Oceny telefonu pod względem wyglądu i możliwości są również dobre.